sars_agro@partner.ck.ua

Корисна інформація

«САРС Агро»: орієнтир на ваші високі врожаї

ТОВ «САРС Агро» — постачальник комплексних мінеральних добрив європейської якості. Наша мета — сприяти розвитку та процвітанню агропромислового комплексу. Ми любимо свою країну й працюємо для підвищення врожаїв на наших сільськогосподарських угіддях.

Стан сьогоднішніх ґрунтів такий, що використання мінеральних добрив — нагальна потреба в будь-якому аграрному господарстві. Добрива забезпечують врожайність культури, включаючи такий важливий показник, як покращення якості та кількості сільськогосподарської продукції.

Для цього ми імпортуємо високоякісні комплексні мінеральні добрива, які не шкідливі для навколишнього середовища й безпечні для тих, хто їх застосовує. Підтримуючи державний курс на євроінтеграцію, забезпечимо наших покупців європейською якістю продуктів агрохімії.

Компанія позиціонує себе як постачальник польської продукції. Наші партнери в Польщі — це провідні виробники європейських комплексних міндобрив LUVENA, GRUPA AZOTY, EKO ZEK, KZK і ін. Проте в планах компанії також розширення географії закупівель. Ми динамічні. І вміємо моментально реагувати на потреби ринку й власне наших клієнтів.

ТОВ «САРС Агро» має безцінний досвід успішної роботи в інвестиційній компанії «Партнер», яка за 20 років діяльності реалізувала близько 30 успішних проектів, добре відомих в Україні, інвестуючи в такі напрямки економіки як виробництво, оптова й роздрібна торгівля та девелопмент.

Тому в «САРС Агро» працює сильна команда професіоналів різної спеціалізації, які орієнтовані на сучасного аграрія й готові запропонувати йому краще, що є сьогодні на ринку добрив. Основні наші пріоритети — це висока якість продукції, конкурентні ціни, оптимальна організація адресних поставок до кінцевого споживача при індивідуальному підході до кожного замовлення.

Серед наших менеджерів — фахівці, які мають аграрну та фінансову освіту. Вони не тільки надають кваліфіковану інформацію по добривах, а й консультують агрономів щодо норм внесення. 

Ми зацікавлені в доброчесній співпраці на благо українського аграрія, щоби створити для нього найбільш комфортні умови роботи й таким чином допомогти йому успішно конкурувати на сільськогосподарському ринку.

Ми готові до розгляду ваших пропозицій для налагодження взаємовигідних ділових відносин. Із «Сарс Агро» ваші питання будуть ефективно вирішені.

ТОВ «Сарс Агро» гарантує якість продукції та послуг.