oksana.lytovchenko@sars-agro.com

LUBOFOSKI

добриво універсальне до підживлення будь-яких культур сільського господарства ( озимих,  ярих к..
10300 грн./т
10300 грн./т
 універсальне – для підживлення сільськогосподарських культур усіх видів  ідеальне для зас..
9250 грн./т
9250 грн./т
під усі  види сільськогосподарських культур, особливо ярі зернові, озимі,  ріпак і коренеп..
0 грн./т
0 грн./т
спеціально розроблений склад добрива для підживлення ярих та озимих зернових культур враховано ..
10300 грн./т
10300 грн./т
ідеальне для використання в ґрунтах, багатих  калієм, зокрема для застосування на полях озимого..
0 грн./т
0 грн./т
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Добрива Lubofoski - це  комплексні добрива  гранульовані, з дуже високою розчинністю. Легке вивільнення компонентів з гранул уможливлює  використання добрив цієї групи для різних ґрунтів, навіть, у разі потреби, у інтервенційному внесенні добрив. Дуже добрі результати внесення добрив отримують на бідних на фосфор і калій ґрунтах, в яких дуже важливо якнайшвидше відновити нестачу цих елементів. З цієї ж причини добрива Lubofoski рекомендують для рослин з коротким періодом вегетації,  не боячись, що компоненти з добрива не будуть використані, а також для підживлення постійних луків та пасовищ. Усі запропоновані добрива Lubofoski містять у собі базові компоненти NPK, а також другорядні , такі як кальцій і сірка. Щоб створити свої продукти, ми взяли до уваги можливість вибору добрив Lubofoski з урахуванням конкретних умов ґрунту  та адаптації добрив до різних  сільсько-господарських культур, що відповідає вимогам наших клієнтів щодо універсальності продукту.

Звідси в рекомендованих продуктах різне співвідношення калію до фосфору (K2O:P2O5), яке складає 1:1,1,5:1, а також 2:1. Азот, що входить у склад добрива, задовольняє осінню потребу озимих культур в цьому елементі, а при вирощуванні ярих культур дозволяє зменшити дози азотних добрив. Величезною перевагою кожного добрива Lubofoska є дві хімічні форми сірки. В гранулі добрива містяться як дуже швидкодіючі сполуки сірки, так і ті, що поступово вивільнюються на більш пізніх стадіях розвитку рослин, що забезпечує добре постачання цього елемента протягом всього періоду вегетації.

Спеціально для зернових розроблено добриво Lubofoska для зернових, яке, окрім вищеперелічених властивостей, містить також мідь і марганець. Вміст цих мікроелементів має особливо важливе значення для пшениці (мідь) і ячменю (марганець). Обидва мікроелементи, окрім специфічних фізіологічних функцій, збільшують вплив азоту на врожайність.